Discover

OUR COLLECTIONS

IN MEMORIAM 2018-02-15T16:21:18+01:00

MŁ.CH.PL., CH.-PL-LT

DARLING DOLL KUBURUMBA

maść: gblue tan
ur. 13.03.2002, odeszła z naszego domu 06.12.2008
rodowód

Ojciec:
Int.CH., CH.D/VDH, CH.D/KFT, MŁ.CH.D/KFT
Malepartus DIRTY DAGOBERT

Matka:
ACORN ACE Kuburumba

Suczka z dużym temperamentem, bardzo energiczna i figlarna. Była wystawiana na ringach już jako szczenię, zawsze oceniana jako wybitnie obiecująca. Zdobywczyni tytułu Młodzieżowy Champion Polski (od 09.2003 r.). W lipcu 2004 r. otrzymała Dyplom Championa Polski. Przyznane wnioski CACIB i zdobyła tytuł Zwycięzca Polski Poznań 2003. Była wystawiana na ringach zagranicznych. Zwycięzca Klubu Litwy 2004 Zwycięzca Klubu Polski 2006. W 2006 r. ukończyła zdobywanie tytułu CH.LT.

W opiniach sędziowskich:

„Zgrabna suczka, doskonała głowa, ładny długi, suchy kark, prosty, pewny grzbiet, uszy poprawnej wielkości”

„Elegancka suczka, dobrej wielkości, o dobrym wyrazie z doskonała głową i prawidłowych rozmiarach. Poprawna górna linia, bardzo dobre kątowanie przednich i tylnych kończyn, prawidłowa w ruchu”

06 grudnia 2008 r. nasza Dolinka kierując sie swoim myśliwskim instynktem nie wróciła do nas. Po prawie rocznych poszukiwaniach nie udało sie nam jej odnaleźć.

Moja Kochana Pchełko mam nadzieję, że tam gdzie jesteś – jest ci dobrze! Bardzo tęsknie za Tobą i jest mi ciebie bardzo brak…a w mym sercu pozostała pustka, którą stara mi się wypełnic Twoja wnusia – Habunia.

JR.CH.PL., CH.PL., CH.RUS., CH.RKF

HAZBRA GOLD BONZO

maść: blue-tan
ur. 01.01.2008 – 08.2012
rodowód

Ojciec:
2x BIS PUPPY! BIS JUNIOR! MŁ.CH.PL, CH.PL, ZW. POLSKI’07, ZW. EUR. ŚRiWSCH’07
CHARLIE Dziekanowska Polana

Matka:
MŁ.CH.PL, CH.PL, MŁ.ZW.KL.TER.’04,’05, ZW.KL.TER.’05,’07, MŁ.ZW.PL’04,’05, ZW. PL’05,’07, ZW. EUR. ŚRiWSCH.’07 FIGA Śląska
Klasa

Sunieczka przyjechała do nas z renomowanej hodowli American Staffordshire Terrier’a Gold Bonzo FCI. Kolejną miłością Państwa Janicckich zostały pieski rasy Border Terrier. Hasbra jest córeczką pieska z naszej hodowli Charlie Dziekanowska Polana czyli naszą przysłowiową wnuczką. Ma bardzo pogodny charakter. Z całego naszego, psiego towarzystwa najbardziej przypadł jej do gustu Ernest – który najczęściej daje się wciągać do wspólnej zabawy. W 2009 roku Habi wyruszyła ze mną za ocean do USA na zaproszenie znajomych hodowców Border Terrierów w USA i Kanadzie. Wzięła udział w National Dogs Show of Border Terriers – SWEEPSTAKES i w Wystawie Terrierów Montgmomery. Na wystawie Border Terrierków otrzymała w klasie suczek w wieku 18-21 miesięcy I lokatę.

Moja Bunieczko nie wiem dlaczego tak już jest, że te najdroższe sercu odchodzą tak szybko…za szybko. Byłaś moją Gwiazdką po stracie Dolinki. Byłaś do niej tak podobna. Ten cudowny charakter, te piękne, mądre oczy. Nie potrafię sobie wybaczyć, że tak szybko sie rozstałyśmy. Cieszę się jednak, że teraz pustkę po tobie wypełnia mi twoja córeczka i jestem wdzięczna losowi, że mam ją bo przypomina mi ciebie moja malutka. Kiedyś się spotkamy…

Masz pytania odnośnie psów lub hodowli ?

Skontaktuj się z nami. Zawsze służymy pomocą.

Zostaw wiadomość