Border Terrier Male

Border Terrier Male 2018-03-13T18:27:25+01:00

INT.CH., MŁ.CH.PL., CH.PL-RUS

XAR FLERET MORAVIA

maść: grizzly
10.01.2004
rodowód

Ojciec:
MŁ.CH.KFT., MŁ.CH.A., CH.A.
Borderhouse THUNDERBIRD

Matka:
MŁ.CH.CZ., CL.CH.CZ. & SK.
Akenside VITALITY

Piękny piesek ze wspaniałym charakterem. Na swoim koncie ma tytuły Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2004, Zwycięzca Polski 2005, Zwycięzca Klubu Terriera Polski i Litwy 2006. Wielokrotny Zwycięzca Rasy na wystawach krajowych i międzynarodowych. Xar na wystawie w Berlinie 2007 otrzymał CAC i Res. CACIB i tym samym rozpoczął Championat VDH. W czerwcu 2007 na Międzynarodowej wystawie w Tallinie (Estonia) otrzymał res. CACIB. W lipcu 2007 r. na Międzynarodowej Wystawie w Kaliningradzie (Rosja) Xar otrzymał BOB, CAC,CACIB i tym samym został Ch.Rus i zakończył tytuł INTERCHAMPIONA!

W opiniach sędziowskich:

„Bardzo piękna głowa, bardzo dobry zgryz, dobre proporcje i kościec, doskonały ruch i wspaniała szata, dobry temperament.”

„Ładna głowa, dobra górna i dolna linia, prawidłowe kątowanie, dobrze osadzony ogon, mocna kość, gruba skóra, szorstki włos. Równoległy i wydajny ruch.”

INT.CH., J.CH.PL-RUS-EST, CH.PL-LT-UA Polish and Lithuanian Terrier Club Winner ’08, CRUFT’S Nomination, Middle-East European Winner 2009, OKV Centennial Winner, Polski Champion Weteranów

BORDERHOUSE ERNEST HEMMINGWAY

maść: grizzly
26.03.2006
rodowód

Ojciec:
CH.DK., KBHV00, INT.CH., CH.KLB., KBHV01
Borderhouse KNIGHT RIDER

Matka:
CH.DK., DKKV03
Borderhouse SILLY SUSAN

Piesek przybył do nas z Danii. Pochodzi z jednej z najlepszych hodowli Border Terriera w Europie. Ernest ukończył w wieku 14 miesięcy Mł.Ch.Pl. Został już REPRODUKTOREM . Od czerwca 2007 r. jest Mł.Ch. Estonii, a od lipca Mł.Ch.Rus. W 2008 roku zakończył zdobywanie Ch.Pl i rozpoczął Ch.LT. Na swoim koncie ma również 2 Zwycięstwa Klubu Terriera – Polski i Litwy. W 2009 roku Ernest zdobył dyplom Ch.UA, Ch.LT i zakończył zdobywanie INTERCHAMPIONATU. Rozpoczął również zdobywanie Ch.RUS i Ch. A. W Wels ( Austria) otrzymał tytuły : Zwycięzca Środkowo – Wschodniej Europy i Zwycięzca 100-lecia OKV.

W opinii sędziów:

„Doskonałe proporcje, prawidłowej górnej i dolnej linii, pięknej, samczej głowie…”

„Dość rosły, samczy pies. Całość proporcjonalna z bardzo wyrazistą ” wydrowata głową”, doskonały front, szata doskonała w gatunku, ruch rytmiczny, kończyny prowadzi równolegle.”

Masz pytania odnośnie psów lub hodowli ?

Skontaktuj się z nami. Zawsze służymy pomocą.

Zostaw wiadomość