Border Terrier Psy

Border Terrier Psy 2018-03-14T15:59:56+00:00

Border terrier

INT.CH., MŁ.CH.PL., CH.PL-RUS

XAR FLERET MORAVIA

maść: grizzly
10.01.2004
rodowód

Ojciec:
MŁ.CH.KFT., MŁ.CH.A., CH.A.
Borderhouse THUNDERBIRD

Matka:
MŁ.CH.CZ., CL.CH.CZ. & SK.
Akenside VITALITY

Border terrier o wspaniałym charakterze i pięknej anatomii. Xar został przywieziony z Czeskiej Republiki z hodowli z tradycjami Vladimira Simunka Na swoim koncie ma tytuły Mł.Ch.Pl., Ch.Pl., Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2004, Zwycięzca Polski 2005, Zwycięzca Klubu Terriera Polski i Litwy 2006. Wielokrotny Zwycięzca Rasy na wystawach krajowych i międzynarodowych. Xar na wystawie w Berlinie 2007 otrzymał CAC i Res. CACIB i tym samym rozpoczął Championat VDH. W czerwcu 2007 na Międzynarodowej wystawie w Tallinie (Estonia) otrzymał res. CACIB. W lipcu 2007 r. na Międzynarodowej Wystawie w Kaliningradzie (Rosja) Xar otrzymał BOB, CAC,CACIB i tym samym został Ch.Rus i zakończył tytuł INTERCHAMPIONA ! Xar jest ojcem kilku miotów w tym również wybitnych przedstawicieli rasy m.in. Gryzeldy Dziekanowska Polana.

W opiniach sędziowskich:

„Bardzo piękna głowa, bardzo dobry zgryz, dobre proporcje i kościec, doskonały ruch i wspaniała szata, dobry temperament.”

„Ładna głowa, dobra górna i dolna linia, prawidłowe kątowanie, dobrze osadzony ogon, mocna kość, gruba skóra, szorstki włos. Równoległy i wydajny ruch.”

Masz pytania odnośnie psów lub hodowli ?

Skontaktuj się z nami. Zawsze służymy pomocą.

Zostaw wiadomość